• Nowe mieszkania w Radomiu - zadzwoń i zapytaj o mieszkanie dla Twojej rodziny!

Inwestor

Inwestorem inwestycji „Apartamenty Tybla 8” jest firma Leśniczówka – Arkada Development Sp. z.o.o., Spółka komandytowa, która zrealizowała II etapy inwestycji „Osiedle Leśniczówka” przy ul. Młynarskiej w Radomiu. Nasza firma do dnia dzisiejszego prężnie realizuje przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Radomia i Kielc. Współwłaścicielami spółki są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej:

Marek Puternicki – prezes firmy „Łucz-Bud” Sp.z.o.o. działającej na ternie Mazowsza od ponad 20 lat, specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym

Krzysztof Mizera = wiceprezes firmy „Łucz-Bud”, osoba z ponad 27-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca uprawnienia budowlane, współautor sukcesów firmy „Łucz-Bud”: takich jak: Gazele Biznesu w latach 2007, 2008 i 2009, Nagrody Roku 2007 SARP i wielu innych.

Mirosław Oczkowski – współwłaściciel firmy elektrycznej „ELTRA” działającej na terenie województwa mazowieckiego, która specjalizuje się na rynku usług elektroenergetycznych osiągając sukcesy w usługach w zakresie elektroenergetyki, telekomunikacji i instalacji elektrycznych o charakterze specjalistycznym dla wielu kontrahentów instytucjonalnych i prywatnych.

Jarosław Puternicki -absolwent Politechniki Warszawskiej, współwłaściciel firmy deweloperskiej Arkada Development oraz Arkada Invest.

Michał Oczkowski – absolwent Politechniki Warszawskiej, dyrektor techniczny od 6 lat w firmie elektrycznej „Eltra”.

Tomasz Mizera – absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, od 4 lat inżynier budowy, od dwóch lat koordynator budów ze strony firmy PHUB „Łucz-Bud” Sp. z.o.o.